Nogometaši Real Madrida su u utorak u Dubaiju, protiv Milana, doživjeli i svoj prvi poraz nakon 22 uzastopne pobjede.

31.12.2014.
8:34

Talijanski stručnjak na klupi Real Madrida Carlo Ancelotti poslao je iznimno jaku momčad, barem za prvo poluvrijeme. Igrali su i Ronaldo,Bale i James...ali nije bilo dovoljno za slomiti Milan u prvom dijelu. I onda je početkom drugoga poluvremena ušao Novak Đoković, i riješio susret. Dobro zvuči?

Šalu na stranu, istina, Đoković je bio na travnjaku uoči početka drugog dijela, ali samo kako bi izveo početni udarac. Naime, Đoković je bio posebni gost u Dubaiju na spomenutom prijateljskom srazu, u kojem je Milan slavio sa 4:2.

Srpski tenisač je dobio čast da izvede početni udarac u drugom dijelu utakmice, kao i da na kratko demonstrira svoje umjeće sa nogometnom loptom.

Svojom pojavom na travnjaku, Đoković je zasjenio apsolutno sve zvijezde na travnjaku, i postao prava zvijezda utakmice. Inače, Đoković je veliki navijač Milana, pa je na kraju susreta upravo on imao razloga za slavlje.