TALIJANI MU SE KLANJAJU / Vatreni oduševio u velikom kiksu svog Intera: 'Zbog njega su svi očekivali da će utakmica drugačije završiti...'

Perišić je doveo Inter u vodstvo protiv Bologne već u trećoj minuti

28.4.2022.
17:42

Nogometaši Intera poraženi su u srijedu na gostovanju u Bologni s 2-1 i tako su ostali na drugom mjestu ljestvice s dva boda zaostatka iza vodećeg Milana.

PRAVI MAJSTOR /

Ivan Perišić je nezaustavljiv: Pogledajte kakvu je golčinu zabio u super važnoj utakmici za Inter

Za Inter utakmica u Bologni nije mogla početi bolje, jer je u 3. minuti hrvatski reprezentativac Ivan Perišić sjajnim, razornim i preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora pogodio mrežu domaće momčadi za vodstvo. No, to je ostao jedini udarac koji domaći vratar Skorupski nije uspio zaustaviti. Bologna je izjednačila u 28. minuti, kad je Marko Arnautović nadskočio svog čuvara i glavom pogodio za 1-1. Pobjedu Bologni u 82. minuti donio je Sansone.

Perišić je odigrao cijelu utakmicu za Inter, a nakon susreta ga je talijanski list Corriere dello Sport proglasio najboljim igračem Nerazzurra u Bologni.

Corriere je ishvalio Perišića zbog briljantnog pogotka za 1:0 i napomenuo:

"Nakon što se to dogodilo se očekivao potpuno drugačiji rezultat na kraju utakmice. Hrvat je svojom energijom i prodornim dodavanjima u prvih pola sata pridonosio da Inter ima dobar posjed lopte."

'Učinili su sve što su mogli'

Uz Perišića, Talijani ističu i dobre nastupe dvojice njegovih suigrača - Hakana Calhanoglua i Milana Škriniara.

"Taj trojac je učinio sve što je mogao da pritisne Bolognu i Inter zabije još jedan ili dva gola, ali napadači nisu uspjeli realizirati šanse koje su imali."