SPASIO IH LUKIĆ / Torino Nikole Vlašića i Ivana Jurića se ispromašivao pa sretno iščupao bod u 90. minuti

Torino nakon devet kola zauzima 10. mjesto na ljestvici Serie A s 11 bodova, dok je Empoli 13. s osam bodova.

9.10.2022.
15:20

Talijanski prvoligaš Torino, na čijoj klupi sjedi hrvatski trener Ivan Jurić, odigrao je 1:1 na svom terenu s Empolijem u 9. kolu Serie A.

OD TRNJA DO ZVIJEZDA /

Vlašić se preporodio u Italiji: Natjerat će Torino da ga otkupi na kraju sezone, moglo bi vas iznenaditi koliko će morati platiti za njega

Torino, za koji je hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić odigrao cijelu utakmicu, bio je puno bolja momčad na terenu, no nije uspio realizirati brojne prilike. U prvom poluvremenu VAR mu je poništio dva gola, a naš Vlašić je pogodio vratnicu.

Empoli je poveo u 49. minuti kada je Mattia Destro zabio škaricama, a Torino izjednačio u 90. sretnim pogotkom Saše Lukića koji je skočio pred loptu kada su je braniči pokušali ispucati pa se od njega odbila u mrežu.

Vlašić je odigrao cijeli susret za Torino, dok je Marko Pjaca je ušao u igru u 46.minuti za Empoli.

Torino nakon devet kola zauzima 10. mjesto na ljestvici s 11 bodova, dok je Empoli 13. s osam bodova.