ROŽMAN S TRIBINA GLEDAO DOMINACIJU RIJEKE U VARAŽDINU: / Escoval i Halilović riješili sve dileme već u prvom dijelu

Mogla je do kraja utakmice Rijeka zabiti još pokoji pogodak, ali vratica i Nevistić ispriječili su se

28.9.2019.
18:21
Marko Jurinec/PIXSELL

Možda bi najbolje bilo da Rijeka nema nikoga na klupi jer ako će svaku utakmicu igrati i stvarati šanse kao u ovoj pobjedi na gostovanju kod Varaždina, ne bi za Riječane smjelo biti problema u nastavku prvenstva.

Šalu na stranu, Riječani su zaista odigrali odličnu utakmicu u Varaždinu i zasluženo slavili 2:0, Njihov novi trener, Slovenac Simon Rožman iz navijačke je perspektive morao gledati današnji susret jer je odrađivao kaznu koju je zaradio još dok je bio trener Domžala.

SLAVEN BILIĆ VODI WEST BROM U ELITU: /

Bivši dinamovac zabio svoj prvijenac u Engleskoj

Rijeka je od samog početka izgledala odlično. Već su u četvrtoj minuti domaćini zanijemili dok je Puljićeva bomba iz slobodnog udarca letjela prema vratnici koja ju je zaustavila. No precizniji od njega bio je u 12. minuti Escoval koji je na Puljićevu asistenciju zabio za vodstvo gostiju.

Varaždinci su se nakon pogotka malo trgnuli, ali Rijeka je ubrzo pokazala tko je gazda u ovoj utakmici. Halilović se najbolje snašao u gužvi i pogodio Nevistićevu mrežu za vodstvo Rijeke 2:0. U 69. minuti igrač Varaždina Neven Đurasek dobio je crveni karton.

Mogla je do kraja utakmice Rijeka zabiti još pokoji pogodak, ali vratica i Nevistić ispriječili su se. I bez tog trećeg gola dominiantna je bila predstava Bijelih koji su zauzeli treće mjesto na ljestvici iza Hajduka i Dinama sa samo bodom manje od vodećeg dvojca.