Nogometaši Real Madrida zaključili su sezonu prijateljskom utakmicom u kojoj su kao gosti svladali reprezentaciju Kuvajta s 2:0

17.5.2012.
9:19

Jose Mourinho je na stadionu Kaifan u glavnom gradu Kuvajtu predstavio gotovo sve zvijezde novog španjolskog prvaka. Domaća vrsta nije mogla kvalitetno parirati znatno jačem suparniku koji je do pobjede došao s pola snage.

Oba su pogotka postignuta u prvom poluvremenu. Najprije je u 26. minuti udarcem iz daljine Madriđane u vodstvo doveo Angel di Maria, a samo pet minuta kasnije je glavom precizan bio Cristiano Ronaldo.

Momčad koja je na teren izašla u drugom poluvremenu nije uspjela slomiti obranu Kuvajćana, tako da se rezultat nije mijenjao.

Velik dio Realovih nogometaša sada seli u svoje reprezentacije s kojima će igrati na Europskom prvenstvu u Poljskoj i Ukrajini. Ostali će, pak, na odmor do početka priprema za novu sezonu.