KAKO ĆE SE IZVUĆI IZ OVOGA? / Najbogatiji klub na svijetu nije pobijedio niti jednom u četrnaest utakmica, 'zabetonirani' su na dnu lige

Trenutno je Newcastle na sedam remija i sedam poraza

30.11.2021.
23:25

Nogometaši Newcastlea su odigrali i četrnaestu utakmicu u Premier ligi, ali i dalje nisu upisali pobjedu. Trenutačno su na sedam remija i sedam poraza.

SLUŽBENO POTVRĐENO /

Šeici doveli novog trenera: Jedan od najboljih engleskih stručnjaka preuzima Newcastle

Ovog utorka, u derbiju začelja i susretu 14. kola, Newcastle je na domaćem terenu odigrao 1-1 protiv Norwicha. Newcastle može čak biti i zadovoljan tim bodom jer je već od 9. minute imao igrača manje na travnjaku (Clark).

Unatoč desetorici na terenu Newcastle je poveo u 61. minuti kada je Wilson realizirao jedanaesterac, no tri boda do kraja susreta domaćin nije sačuvao. U 79. minuti je finski napadač Pukki sjajno reagirao i volej udarcem postavio konačnih 1-1.

Leeds u 93. do tri boda

Druga utakmica ovog utorka odlučena je u sudačkoj nadoknadi. Leeds je na svom stadionu pobijedio Crystal Palace 1-0, a jedini je pogodak postignut u 93. minuti. Tada je Raphinha bio miran i precizan s bijele točke za tri boda Leedsa koji je time ostvario tek treću pobjedu u sezoni.

Ovom pobjedom Leeds je skočio na 15. mjesto ljestvice, dok je Palace ostao jedanaesti. Newcastle je posljednji sa sedam bodova, dva manje od predzadnjeg Burneyja.