GENIJALNI VATRENI / Pojavile se nove vijesti o Perišićevoj budućnosti u Italiji: Evo što mu je Inter spreman ponuditi i što on sada radi

Perišić je ove sezone jedan od najvažnijih igrača, ali Inter mu još uvijek nije ponudio novi ugovor, a aktualni mu istječe koncem lipnja ove godine

12.5.2022.
17:47

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić u srijedu je s dva gola u produžetku osigurao Interu osvajanje naslova pobjednika Talijanskog kupa, Inter je u finalu igranom u Rimu svladao Juventus s 4-2 (1-0, 2-2).

ČUDNA BILJKA /

Zabio dva gola, donio Interu Kup, pola Europe priča o njemu, a pogledajte što Perišić objavljuje na Instagramu nakon pobjede nad Juveom

Perišić je prvo u 99. minuti realizirao kazneni udarac kojim je doveo svoju momčad u vodstvo od 3-2, da bi u 102. minuti sjajnim udarcem s ruba kaznenog prostora još jednom svladao Perina i postavio konačni rezultat.

Vatreni je ove sezone jedan od najboljih igrača milanskog kluba. U 47 utakmica zabio je devet golova i još je osam namjestio, ali ono što je važnije on je lider ove momčadi.

No, bez obzira na to što je u vrhunskoj formi i što je ove sezone jedan od najvažnijih igrača, Inter mu još uvijek nije ponudio novi ugovor, a aktualni mu istječe koncem lipnja ove godine.

"Osjećam se kao vođa, ali kada ekipa ovako radi onda je lako biti vođa. Moramo samo nastaviti ovako. Imamo još dva finala i sve je moguće ako nastavimo vjerovati. Vjerujem da možemo Milanu uzeti prvenstvo… Još uvijek ništa ne znam. Samo znam da s važnim igračima ne čekaš do zadnje minute. To biste trebali znati", rekao je Perišić nakon utakmice i tako prozvao ljude u Interu.