STARA DAMA OPET RAZOČARALA / Jurićev Torino zaustavio Juventus: Josip Brekalo sjajno asistirao, pogledajte majstorski potez Vatrenog

Juventus i Torino sastali su se u 26. kolu Serie A

18.2.2022.
22:31

Nogometaši Juventus odigrali su 1-1 (1-0) protiv Torina u torinskom derbiju 26. kola talijanske Serie A, a hrvatski reprezentativac Josip Brekalo bio je asistent kod izjednačujućog pogotka gostiju.

SVAKA ČAST MAJSTORE /

Brekalo zabio golčinu koju vrijedi vidjeti nekoliko puta. Vatreni s ruba kaznenog prostora opalio bombu iz voleja

Juventus je poveo u 13. minuti golom Matthijsa de Ligta. Domaći su vodili do 62. minute, kad je Josip Brekalo sjajno prošao po lijevom boku i ubacio pred Juventusova vrata gdje je Andrea Belotti iz voleja pogodio za konačnih 1-1.

Brekalovu asistenciju i gol Torina možete pogledati OVDJE.

Brekalo je igrao do 75. minute, kad ga je Ivan Jurić zamijenio Markom Pjacom.

Juventus je sa 47 bodova na četvrtom mjestu, s dosta velikim zaostatkom za vodećim trojcem, Milanom (55), Interom (54) i Napolijem (53). Torino je sa 33 boda na desetoj poziciji.