PODJELA BODOVA: / Osječani i Koprivničani bez pogodaka u Gradskom vrtu

U posljednjoj utakmici 32. kola 1. HNL, Osijek i Slaven Belupo odigrali su bez pogodaka, 0:0 u Gradskom vrtu.

21.4.2016.
21:11

Osijek je produžio svoj niz bez pogoptka u HNL-u na čak 403 minute, a Slaven Belupo je 299 minuta bez gola. U sve četiri ovosezonske utakmice Osječani nisu dali gol Slaven Belupu.

Pred 1000 gledatelja na stadionu u Gradskom vrtu sudio je Strukan iz Splita.

Slaven Belupu preostaje još i finale Kupa

Do kraja prvenstva ostala su još četiri kola. Osijek prvo igra kod Lokomotive u gostima, zatim kod kuće protiv Hajduka i Lokomotive te u zadnjem kolu u gostima kod Intera.

Slaven Belupo dočekuje Inter, zatim ide u goste Zagrebu, pa igra kod kuće protiv Dinama, da bi samo četiri dana nakon toga protiv maksimirske momčadi igrao finale Kupa upravo u osječkom Gradskom vrtu. U posljednjem kolu Koprivničani gostuju u splitskom Parku mladeži.