NAVIJAČI LIVERPOOLA BIJESNI NA LOVRENA: / 'Van Dijk igrače oko sebi čini boljima, ali ne može napraviti pitu od go*na'

Neki od njih priželjkuju da što prije napusti klub, a neki zazivaju njegovu dobru formu koja je potrebna uoči polufinala Lige prvaka protiv Rome

21.4.2018.
16:29
Screenshot

LIVERPOOL U DESET MINUTA PROKOCKAO DVA GOLA PREDNOSTI: Salah ponovno zabio i srušio brojne rekorde

LIVERPOOL U DESET MINUTA PROKOCKAO DVA GOLA PREDNOSTI: /

Salah ponovno zabio i srušio brojne rekorde

Liverpool je u 35. kolu Premier lige odigrao 2-2 na gostovanju kod West Bromwich Albiona, a hrvatski reprezentativac Dejan Lovren u igru je ušao u 84. minuti umjesto Mohameda Salaha.

Redsi su u tom trenutku imali vodstvo od 2-1, ali Rondon je u 88. minuti pobjegao obrani Liverpoola, odlično ispratio centaršut Brunt i zakucao loptu pored Kariusa u mrežu.

Dejan Lovren nalazio se u sredini obrane te je potrčao na prvu stativu gdje lopta bila upućena Rondonu. Na žalost Redsa, zakasnio je, a navijači su ga ponovno uzeli na zub te ga smatraju krivcem za pogodak i gubitak bodova.

"I dalje mislim da Lovren nema kvalitetu da igra stopera u prvoj momčadi. Virgil Van Dijk igrače oko sebe radi boljima, ali ne može od govna napraviti pitu", napisao je jedan navijač Liverpoola. Fanovi našem braniču zamjeraju i što je on bio posljednji igrač Redsa u liniji te zbog njega nije suđeno zaleđe.

"Lovren je u jednom tjednu nevjerojatan, a zatim u sljedećem nekoliko puta izgubi glavu", napisao je jedan fan, a drugi se pita koliko su samo puta Karius i Lovren koštali Liverpool bodova.

Uz Lovrena, navijači nisu zadovoljni niti Klavanom te ih neki nazivaju klaunima, a neki priželjkuju da se naš reprezentativac što brže vrati u formu jer utakmica polufinala Lige prvaka protiv Rome je za tri dana.