VELIKI PREOKRET / Nada Hrvata u naslov još uvijek živi: Za sve je zaslužan majstorski gol Cristiana Ronalda

Al Nassr je tako dva kola prije kraja prvenstva ostao na tri boda manje od vodećeg Al-Ittihada

23.5.2023.
23:02

Al Nassr, koji s klupe vodi hrvatski stručnjak Dinko Jeličić, domaćom 3-2 pobjedom protiv Al Shababa u 28. kolu zadržao je nadu u naslov prvaka u Saudijskoj Arabiji.

VATRENA JEDINICA /

Bomba iz Španjolske: Livaković pred transferom života, Modrić ga preporučio Realu?!

Gosti su nakon 40 minuta imali 2-0 golovima Guance, da bi pred kraj samog poluvremena Talisca smanjio na 1-2.

U 51. minuti stvari je na početak vratio Ghareeb, a pobjedu Al Nassru je lijepim golom u 59. minuti donio Cristiano Ronaldo.

Al Nassr je tako dva kola prije kraja prvenstva ostao na tri boda manje od vodećeg Al-Ittihada koji je danas s minimalnih 1-0 pobijedio Al Batin. Gol odluke zabio je Romarinho u 9. minuti.

Al-Nassr do kraja prvenstva čeka gostovanje kod Al-Ettifaqa te domaća utakmica protiv Al-Fateha. Al-Ittihad pak ide kod Al Feihe, te čekaju Al Taee. U slučaju da obje momčadi na kraju budu bodovno izjednačene, prvak će biti Al-Ittihad.

U nedjelju 28. svibnja od 20 sati ekskluzivno na PLAY Premiumu gledajte najveći FNC-ov event do sada koji će se održati Areni Zagreb! Ivan Erslan, Satoshi Ishii, Filip 'Nitro' Pejić, Ivica 'The Terror' Trušček i Marko 'Skull Crusher' Bojković samo su dio onoga što Vas očekuje!