VAŽAN TRIJUMF / Mierez se vratio, a Osijek proigrao i bacio Goricu u još veću krizu

To je bio Gorici već šesti uzastopni poraz u prvenstvu

18.2.2024.
17:03
Pixsell

U 23. kolu SuperSport HNL-a, Osijek je na svom terenu pobijedio Goricu sa 3-0, što im je donijelo prvu pobjedu u zadnja tri kola. Za Osijek su golove postigli Mierez, Šušić i Almasi.

NERVOZNI 'KRALJEVI' /

Modrić i Real kiksali na gostovanju i vratili Gironu u utrku za naslov

Nakon nekoliko neuspjeha, Osijek je konačno slavio protiv Goričana. To je bio Gorici već šesti uzastopni poraz u prvenstvu, nakon što su zadnji put pobijedili koncem studenog prošle godine.

Osijek je poveo u 50. minuti golom Miereza iz slobodnog udarca. Zatim je Pušić postigao sjajan gol s ruba kaznenog prostora u 63. minuti, dok je Almasi postigao treći gol za Osijek u 72. minuti.

Ovom pobjedom, Osijek se učvrstio na četvrtoj poziciji na tablici s 34 boda.

Hrvatska u Rumunjskoj može napraviti veliki korak prema prvom mjestu! Dvoboj 28. veljače pratite na Voyo.