KAKAV PEH / Taman kad su svi bili uzbuđeni njegovim velikim povratkom, stigla je sasvim neočekivana vijest - Pjaca je opet u problemima

Zadnje dvije utakmice je postigao pogotke isa da će sigurno nedostajati treneru Juriću

25.9.2021.
9:57

Hrvatski napadač Marko Pjaca briljirao je u posljednja dva susreta u dresu Torina. I taman kad smo svi pomislili da su problemi s ozljedama iza njega, stigla je vijest da će propustiti utakmicu protiv Venezije zbog problema s mišićem zbog kojeg je protiv Lazija napustio teren šepajući. Gianluca Di Marzio navodi da bi mogao propustiti i derbi s Juventusom idućeg vikenda.

PONOVO U FORMI /

Izborniče Daliću, vidite li ovo? Pogledajte kakvu je golčinu zabio preporođeni Marko Pjaca za Jurićev Torino

Krilni napadač bio je, inače, strijelac za Torino drugu utakmicu zaredom. Postigao je jedini pogodak svoje momčadi u 1:1 domaćem remiju protiv Lazija u susretu 5. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Kao i u susretu protiv Sassuola, Pjaca je postigao prvi pogodak nakon što ga je hrvatski stručnjak Ivan Jurić uveo u igru umjesto drugog hrvatskog igrača Josipa Brekala.

Ovoga puta Jurić je Pjacu na travnjak poslao u 74. minuti, a samo dvije minute potom 26-godišnji napadač je glavom zatresao mrežu gostiju iz Rima nakon ubačaja Singa.

Pet minuta potom Pjaca se našao u još jednoj odličnoj situaciji, ali tada je njegov udarac nogom s 12-ak metara obranio Reina.

"Pjaca je bio jako dobar kao i sve zamjene, ali on je nevjerojatan talent, bio sam zaljubljen u njega već dok je igrao u Hrvatskoj," kazao je Jurić nakon utakmice za talijanske medije.