NEKI SU VEĆ OSIGURALI PROLAZ / Kompletiran je prvi dio drugog pretkola za Ligu prvaka: Gosti danas bez pobjede, hrvatski igrači neporaženi

Za razliku od jučerašnjeg dana, nijedna gostujuća momčad danas nije uzela puni plijen

26.7.2023.
22:56

Prvu utakmicu večeri igrali su ciparski Aris i bjeloruski BATE. Ciprani su demolirali goste pobjedivši 6-2, pa su tako kao i Dinamo praktički osigurali treće pretkolo.

ODJEKNULO JE /

Susjedi se klanjaju dinamovcima: 'Dominacija, ponizili su rivala, riješili prolazak prema Ligi prvaka...'

Susret Sheriffa i Maccabija bio je napet do samog kraja, ali pobjedu su ostvarili domaćini rezultatom 1-0.

Hrvatski nogometaši mogu biti zadovoljni ostvarenim rezultatima svojih momčadi. Poljski Rakow za kojeg igraju Fran Tudor i Zoran Arsenić u dramatičnoj je završnici slomio Karabakh. Nakon vodstva od 2-0, Karabakh se ekspresno vratio u utakmicu, kada je Xhixha zabio dva pogotka u samo dvije minute. Međutim, slavlje Poljacima donio je Kittel u sudačkoj nadoknadi utakmice.

Na utakmici Ludogorca i ljubljanske Olimpije na svakoj strani našao se po jedan Hrvat: Na klupi bugarske momčadi bio je vratar Sluga, dok je 75 minuta za goste odigrao Ivan Posavec. Utakmica je završila bez pobjednika, 1-1.

I za kraj, spomenimo sudar ''sjevernjaka''. Dosadašnje iznenađenje kvalifikacija, Klaksvik, na Farskim Otocima je ugostio švedski Hacken. Utakmica je završila bez pogodaka.