Mali Vatreni se ponovno nisu proslavili!

Mlada hrvatska nogometna reprezentacije nije uspjela izboriti pobjedu u 2. kolu prve runde kvalifikacija za Europsko U19 prvenstvo.

28.10.2012.
17:13

Nakon što su u 1. kolu prije dva dana pobijedili Gruziju (2-0), u nedjelju naši reprezentativci nisu uspjeli uzeti puni plijen iako su dvaput vodili. Hrvatska je povela u 25. minuti autogolom Osvalda Traustasona, a 13 je minuta kasnije izjednačio Hjörtur Hermannsson.

U nastavku je novu prednost Hrvatskoj pogotkom u 59. minuti donio Kruno Ivančić, ali je konačnih 2-2 u 80. minuti postavio Arni Vilhjalmsson.

U drugoj utakmici skupine 11 Azerbajdžan i Gruzija su odigrali 1-1. Nakon dva kola Hrvatska i Island imaju po četiri boda, a Azerbajdžan i Gruzija po jedan. U posljednjem kolu u srijedu naša reprezentacija u Sesvetama igra protiv Azerbajdžana, a Islanđani idu na Gruzijce. Prve dvije momčadi iz svake skupine osigurat će prolazak u sljedeću rundu.

Hrvatska - Island 2-2 Azerbajdžan - Gruzija 1-1

Redoslijed: 1. Hrvatska 4, 2. Island 4, 3. Azerbajdžan 1, 4. Gruzija 1