KOVAČIĆ UBACIO ZA REALOV POGODAK: / Do poluvremena zabili dvaput Leganesu, Mateo olakšao gol strijelcu

Real Madrid i Leganes susreli su se u ogledu 35. kola španjolskog prvenstva

28.4.2018.
19:37

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Leganes 2-1 u utakmici 35. kola španjolskog prvenstva. Mateo Kovačić bio je dio startne postave domaćina sa Santiago Bernabeua i odigrao je 60 minuta, dok je Luka Modrić bodrio suigrače s klupe.

Gareth Bale doveo je Real u vodstvo pogotkom iz 8. minute. Bio je to njegov petnaesti gol za klub ove sezone što će reći da je i četvrtu od ukupno pet sezona za madridsku momčad odigrao pogodivši minimalno pet puta. Ukupno je sada na brojci od 82 gola za Real.

Na 2-0 je nakon ubacivanja Matea Kovačića povisio Borja Mayoral.

Pogodak za goste postigao Darko Brašanac (66).

Europski prvak je nastupio bez nekolicine prvotimaca koje je Zinedine Zidane odmarao za uzvratni susret polufinala Lige prvaka protiv Bayerna. Cristiano Ronaldo, Luka Modrić, Marcelo, Keylor Navas, Isco i Sergio Ramos nisu upisali niti minute, Karim Benzema je igrao sat vremena, a Toni Kroos posljednjih 30 minuta.

Real se ovom pobjedom približio drugoplasiranom Atletico Madridu na bod zaostatka. Real sada ima 71 bod, Atletico 72, a na vrhu je Barcelona sa 83 boda i utakmicom manje.