A GOL POTPUNO PRAZAN / Jedan od najgorih promašaja u povijesti Lige prvaka. Zvijezda Manchester Cityja pogodila prečku s oko metra udaljenosti

PSG, prevođen Neymarom, Messijem i Mbappeom, je poveo vrlo rano, već u 8. minuti

28.9.2021.
23:06
Screenshot

Odigrane su sve utakmice 2. kola skupine A, B, C i D Lige prvaka. Veliki derbi PSG-a i Manchester Cityja pripao je Parižanima koji su slavili 2-0.

PSG, prevođen Neymarom, Messijem i Mbappeom, je poveo vrlo rano, već u 8. minuti. Nitko od glavnih zvijezda tada nije bio strijelac, ali je prednost Parižanima donio Gueye.

POGODAK ZA PAMĆENJE /

Spektakularan prvijenac Lionela Messija u dresu PSG-a i to protiv moćnog Cityja

I nakon toga, gotovo cijelo vrijeme do kraja susreta, pritiskao je i napadao Manchester City, dok je PSG čekao svoju šansu iz kontranapada. Nevjerojatno je što su sve promašivali gostujući igrači koji su po prilikama i igri zaslužili mnogo više od poraza. Najveća šansa je bila ona u prvom dijelu kada je prvo Sterling glavom pogodio okvir vrata, a nakon odbijene lopte je Bernardo Silva sam s oko metra pogodio također okvir.