JE LI S / UDAČKA POGREŠKA ODLUČILA POLUFINALE LIGE PRVAKA? U centru pažnje našao se gol kojim je Real izjednačio, evo zašto

Real je izjednačio u 29. minuti atraktivnim pogotkom Karima Benzeme

27.4.2021.
23:36

U prvom susretu polufinala nogometne Lige prvaka Real Madrid i Chelsea su na stadionu Alfredo di Stefano odigrali 1-1.

SRAZ REALA I CHELSEAJA ZAVRŠIO BEZ POBJEDNIKA : /

Pulišić probio Courtoisa, Benzema uzvratio golčinom o kojoj će se dugo pričati

Gosti su poveli u 14. minuti golom Christiana Pulišića, a izjednačio je Karim Benzema u 29. minuti.

Real je poravnao nakon što je Marcelo je ubacio na drugu stativu, gdje je Casemiro vratio loptu u sredinu, a Militao je samo proslijedio glavom do Benzeme koji se u gužvi najbolje snašao i zakucao pod prečku za 1-1.

Casemiro je kriv?

No, taj pogodak zapravo nije niti trebao biti priznat, rekao je sudački ekspert Juan Andujar Oliver za Radio MARCU.

"Casemiro je napravio prekršaj na Azpilicueti prije nego što je Militao proslijedio loptu Benzemi koji zabija pogodak", rekao je.

Taj prekršaj sudac Danny Makkelie nije vidio, a nije se ni uključio VAR.