PRIJATELJSKE / Hrvatski prvoligaši bez pobjeda protiv Slovenaca: Hajduk se spasio poraza u 87., Rijeka nije uspjela zabiti

17.1.2024.
19:00
Matija Habljak/PIXSELL

Hajduk je u prijateljskoj utakmici u Kopru protiv istoimenog domaćina odigrao prijateljsku utakmicu koja je završila bez pobjednika 1-1.

A TEK JE DOŠAO /

Leko u Belgiji naišao na probleme u klubu: Englez raskinuo ugovor jer već nekoliko mjeseci nije primio plaću

Domaćin je poveo u 66. minuti golom Groznice, dok su se Bijeli poraza spasili golom Benrahoua u 87. minuti.

Hajduk će uoči nastavka prvenstva odigrati još jednu pripremnu utakmicu i to protiv poljskog Slaska 20. siječnja.

Spomenimo ni kako drugi hrvatski prvoligaš nije imao uspješan dan protiv Slovenaca. Riječ je o Rijeci koja je odigrala 0-0 protiv Brava.

Napete i atraktivne utakmice te još jedan pohod Hrvatske na novu medalju gledatelji mogu pratiti od 10. siječnja - na glavnom kanalu RTL-a i streaming platformi VOYO.