PREMIERSHIP / Grbić na golu Sheffielda ispustio pobjedu u nadoknadi, novi kiks Chelseaja

Svih šest pogodaka postignuto je od 58. minute do kraja dvoboja, a Sheffield je u samoj završnici ispustio prednost od 3-1

30.3.2024.
18:36

Hrvatski vratar Ivo Grbić branio je čitav susret za posljednji sastav engleskog nogometnog prvenstva u domaćem 3-3 (0-0) remiju protiv Fulhama u susretu 30. kola.

PREMIERLIGA /

Ivo Grbić primio nova dva gola na Otoku, njegov klub u završnici ispustio pobjedu

Svih šest pogodaka postignuto je od 58. minute do kraja dvoboja, a Sheffield je u samoj završnici ispustio prednost od 3-1. Za domaće su strijelci bili Diaz (58), McBurnie (68) i Brereton (70), a za goste Palhinha (62), De Cordova-Reid (86) i Muniz (90+3).

Sheffield je ostao na dnu sa 15 bodova, sedam manje od 17. Nottingham Foresta koji drži posljednje mjesto koje osigurava ostanak, dok je Fulham 12. sa 39 bodova.

Na vrhu su Arsenal i Liverpool sa po 64 boda, jedan manje ima treći Manchester City.

REZULTATI 30. KOLA,

Subota:
Newcastle United - West Ham United 4-3 (Isak 6-11m, 77-11m, Barnes 83, 90 / Antonio 21, Kudus 45+9, Bowen 47)
Bournemouth - Everton 2-1 (Solanke 64, Coleman 90-ag / Beto 87)
Chelsea - Burnley 2-2 (Palmer 44-11m, 78 / Cullen 47, O'Shea 81)
Nottingham Forest - Crystal Palace 1-1 (Wood 61 / Mateta 11)
Sheffield United - Fulham 3-3 (Diaz 58, McBurnie 68, Brereton 70 / Palhinha 62, De Cordova-Reid 86, Muniz 90+3)
Tottenham Hotspur - Luton Town 2-1 (Kabore 51-ag, Son 86 / Chong 3)