SEZONA JE SVE BLIŽE / Izgledalo je kao da rutinski privode susret kraju, a onda je skoro sve prosuo: Bišćan poslao poruku Upravi: 'Trebamo igrače'

Dinamu je ovo bila druga pripremna utakmica, ali prva u Sloveniji. Protivnik je bio Koper protiv kojeg Plavi i nemaju najbolja sjećanja

29.6.2023.
21:29
PIXSELL

Prva pripremna utakmica u Sloveniji za Plave je završila neslavno. Dinamo je vodio 2-0 i sve je to izgledalo rutinski, međutim dogodio se blackout i Koper je u kratkom vremenskom roku izjednačio rezultat. Nakon toga, Zagorac je Slovencima skinuo još dva čista zicera.

ZABRINJAVAJUĆE /

Loš dan na pripremama za HNL klubove: Dinamu ozlijeđen igrač, Hajduk bez Livaje nemoćan, ostali upisali poraze

Strijelci za Dinamo bili su Topić u 20. minuti, te Marin u 49., a za Koper su zabijali u 62. i 66. minuti.

"Šteta da rezultatski nismo to završili pobjedom. Gledali smo dvije utakmice, do 60. minute je bilo dosta dobro. Kad se uzme u obzir fizičko stanje u kojem su dečki, jaki treninzi, dobro su radili, dosta dobro su izgledali", rekao je nakon utakmice trener Igor Bišćan, koji je pohvalio i novo pojačanje, Bernauera i njegovo baratanje loptom.

Poruka za Upravu

Dinamu se tek danas vratio dio momčadi koji je nastupao za reprezentaciju, ali Bišćan je i dalje svjestan da pojačanja mora biti: "Vidi se iz ovog što smo gledali u drugom poluvremenu da nam treba da možemo držati kvalitetu. Vraćam se stalno na početak sezone koji će brzo krenuti, moramo dovesti par igrača da bi to izgledalo ozbiljno do kraja."

Plavi će u Sloveniji odigrati još dvije utakmice, idućeg ponedjeljka protiv CSKA 1948 iz Sofije, i 7. srpnja imat će ''generalku'' za Hajduk protiv praške Sparte.