Pravilnik o upotrebi kolačića
Portal Net.hr unaprijedio je politiku privatnosti i korištenja takozvanih cookiesa, u skladu s novom europskom regulativom. Cookiese koristimo kako bismo mogli pružati našu online uslugu, analizirati korištenje sadržaja, nuditi oglašivačka rješenja, kao i za ostale funkcionalnosti koje ne bismo mogli pružati bez cookiesa. Daljnjim korištenjem ovog portala pristajete na korištenje cookiesa. Ovdje možete saznati više o zaštiti privatnosti i postavkama cookiesa

Met Gala 2017.

Kako se zvijezde pripremaju za Met Gala večer? Odgovori su na Instagramu

Potrebno je puno truda, ali se na kraju definitivno isplati

Okej, vjerujemo da je potrebna prava mala vojska koja zvijezde priprema za večer kao što je Met Gala u New Yorku, pa je tako bilo i jučer. A mnoge su zvijezde na svojim Instagram profilima podijelile što se događalo prije nego što su se pojavile na glamuroznom crvenom tepihu, skroz ušminkane, sređene i obučene više ili manje ekstravagantno, piše Marie Claire. Evo najzanimljivijih Instagram objava.

Halle Berry

View this post on Instagram

Calm before the Met. #MetGala

A post shared by Halle Berry (@halleberry) on

Gwyneth Paltrow

Kate Bosworth

View this post on Instagram

La Creme 🙅🏼

A post shared by Kate Bosworth (@katebosworth) on

View this post on Instagram

Hair salon or Comme des Garçons??? 😝😝😝 #MET

A post shared by Kate Bosworth (@katebosworth) on

View this post on Instagram

Step 2 🐣 @bridgetbragerhair #metprep

A post shared by Kate Bosworth (@katebosworth) on

Selena Gomez

Fei Fei Sun

Miranda Kerr

Kate Hudson

View this post on Instagram

Golden Slumbers #Fashion #MetBall2017 🥂

A post shared by Kate Hudson (@katehudson) on

Gisele

View this post on Instagram

❤️

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

View this post on Instagram

Ready! 💃🏼 Pronta!

A post shared by Gisele Bündchen (@gisele) on

Lena Dunham

View this post on Instagram

Met ready

A post shared by Lena Dunham (@lenadunham) on

Doutzen Kroes

Karen Elson

View this post on Instagram

Dressing up! @metcostumeinstitute

A post shared by Karen Elson (@misskarenelson) on

View this post on Instagram

Lovely in Lanvin @lanvinofficial

A post shared by Karen Elson (@misskarenelson) on

Lara Stone

Kristin Cavallari

Kerry Washington

Mindy Kaling

Solange

Adriana Lima

Elizabeth Banks

View this post on Instagram

pre #metgala dance party 🎉 and preview.

A post shared by Elizabeth Banks (@elizabethbanks) on

Madonna

Liu Wen

View this post on Instagram

Good night!! #MetGala @voguemagazine

A post shared by Liu Wen 刘雯 (@liuwenlw) on

Evan Rachel Wood

Jennifer Lopez

Chrissy Teigen

View this post on Instagram

Readddddy. #metball

A post shared by chrissy teigen (@chrissyteigen) on

John Legend

View this post on Instagram

#MetGala2017

A post shared by John Legend (@johnlegend) on

Imaš komentar?

Još iz rubrike

Povratak na Net.hr