Aktualni južnoamerički prvak Santos, nastavio je s lošim rezultatima u brazilskom prvenstvu.

14.10.2011.
13:40

Talentirani je 19-godišnji napadač najprije dobio žuti karton zbog prigovora sucu, a onda mu je još i ironično zapljeskao što mu je u istoj minuti donijelo i novu opomenu i put u svlačionicu.

"Trebao bi naučiti ostati miran čak i kada je sudac u krivu", bjesnio je nakon utakmice trener Santosa Muricy Ramalho koji je, da stvar bude gora u 57. minuti zbog dva žuta kartona ostao i bez Crystiana.

Zvijezda dana je s tri pogotka bio napadač Fluminensea Fred. Bivši nogometaš Lyona je hat-trickom odveo aktualne prvake do pobjede 3:1 protiv Coritibe. Fluminense je devet kola prije kraja na šestom mjestu, ali sa samo četiri boda manje od vodećeg Corinthiansa koji je dan ranije pao kod kuće protiv Botafoga (2:0).

Kiks Corinthiansa za preuzimanje vodstva nije uspio iskoristiti Vasco da Gama koji je u gostima kod Atletico Paranaensea odigrao samo 2:2. Vasco je nakon prvog poluvremena čak i gubio s 2:0, ali je s dva pogotka Eltona u nastavku došao do izjednačenja i sada ima 51 bod kao i Corinthians.