ZIDANE SRUŠIO BARCELONU PA ZABRINUO NAVIJAČE REAL MADRIDA: / 'Ne znam kako ćemo završiti sezonu...'

Kraljevski klub je sjajno otvorio derbi s najvećim rivalom i već nakon 28 minuta imao prednost od dva pogotka

11.4.2021.
10:47

Nogometaši Real Madrida u subotu su svladali Barcelonu u El Clasicu i preuzeli vodeću poziciju u španjolskoj La ligi. Golove za Real zabili su Karim Benzema i Toni Kroos, a jedini pogodak za Barcelonu zabio je Oscar Mingueza.

ŠPANJOLCI SE POKLONILI MODRIĆU: /

Hrvatski maestro ovakve komplimente dugo nije dobio; 'Zaslužio je ovacije prepunog stadiona...'

Real je poveo već u 14 minuti spektakularnim golom Benzeme. Vasquez je ubacio s desne strane, a Benzema je iz blizine petom zabio za vodstvo. U 28. minuti Toni Kroos je povećao na 2-0 iz slobodnog udarca s ruba kaznenog prostora, a pritom je imao i sreće jer se lopta od Desta u živom zidu i ušla u gol. U 34. minuti Valverde je pogodio vratnicu, a katalonska momčad je bila sretna što je na odmor otišla sa samo dva gola zaostatka.

Zabrinuti Francuz

Barcelona se vratila u utakmicu u 60. minuti golom Oscara Mingueza koji je iskoristio ubačaj Jordija Albe. Barcelona se potom posve otvorila, a u 90. minuti Casemiro je dobio crveni karton, no Katalonci nisu uspjeli stići do iznjednačenja.

Trener Reala Zinedine Zidane nakon velike pobjede nije bio euforičan, već jako oprezan u svojim izjavama.

"Ima još puno do kraja. Sutra ćemo se odmoriti jer smo odigrali teške utakmice i ne znam kako ćemo završiti sezonu. Fizički smo na svojem limitu", rekao je Zodane, a prenosi Marca.