ZADAR VELIKIM PREOKRETOM DO VRIJEDNE POBJEDE: / Presudila je fenomenalno odigrana posljednja četvrtina

Najefikasniji u redovima Zadra bio je Domagoj Vuković s 28 koševa

5.1.2020.
20:51
Marko Dimic/PIXSELL

U susretu 14. kola regionalne košarkaške ABA lige Zadar je pobijedio Mega Bemax sa 106-100 upisavši četvrtu pobjedu.

Zadar je stigao do pobjede okrenuvši rezultat u posljednjoj četvrtini koju je dobio sa 15 koševa razlike (40-25). Zadar je na ulazu u posljednju dionicu gubio s devet koševa razlike, no sjajnom igrom u posljednjih 10 minuta izborio je pobjedu.

Budućnost i Partizan u vodstvu

Zadar su do slavlja predvodili Domagoj Vuković sa 28 koševa i 13 skokova, Bryon Allen sa 22 koša, te Ive Ivanov i Dominik Mavra sa po 15 koševa. Kod gostiju najefikasniji su bili MarkoSimonović sa 23 koša i 12 skokova, te KendrickPerry sa 19 koševa.

Na ljestvici vode Budućnost i Partizan sa po 25 bodova, dok je Cedevita Olimpija na trećem mjestu sa 24 boda.

Zadar je deseti sa 18 bodova koliko ima i Cibona na 11. poziciji, dok je na začelju Mega Bemax sa 17 bodova.