WBA OSVOJIO BOD U DERBIJU: / Slaven Bilić i dalje je neporažen na klupi novog kluba, Sluga primio tri gola

Za momčad bivšeg hrvatskog izbornika nastupio je Filip Krovinović

14.9.2019.
18:33

U derbiju sedmog kola engleskog Championshipa West Bromwich Albion, kojeg vodi hrvatski nogometni stručnjak Slaven Bilić, je na gostovanju kod Fulhama odigrao 1-1 i dalje je bez poraza.

Domaćin je poveo u 49. minuti golom Anthonyja Knockaerta, a izjednačio je Semi Ajayi u 80. minuti.

Swansea vodi

Za WBA je od 60. minute igrao hrvatski veznjak Filip Krovinović.

Luton Town na čijim vratima je branio Simon Sluga, poražen je na gostovanju kod Queens Park Rangers sa 2-3.

Domaćin je već nakon 28 minuta vodio 3-0 golovima Eberechija Eze (3) i Nahkija Wellsa (20, 28). Luton je smanjio u 36. minuti preko Harrya Cornicka, a gosti su se vratili u život u 48. minuti kada je Jamie Colins smanjio na 2-3. Do kraja utakmice Luton je 'lovio' remi, ali nije uspio.

Šunjiću puna minutaža

Birmingham je na gostovanju pobijedio Charlton sa 1-0, a pogodak odluke zabio je Jude Bellingham. Bivši član zagrebačkog Dinama Ivan Šunjić odigrao je cijeli susret za pobjednički sastav.

Na ljestvici vodi Swansea City sa 16 bodova, WBA je šesti sa 13 bodova, Birmingham je osmi sa 13 bodova, dok je Luton na 16. poziciji sa sedam bodova.