OLMOV SHOW NA MAKSIMIRU: / Je li vam sad jasno zašto za njim luduje pola Europe?

Fenomenalno otvaranje utakmice hrvatskog prvaka

6.8.2019.
20:24
Screenshot: Twitter

Nogometaši Dinama u sedmoj minuti poveli su 1:0 protiv Ferencvaroša u prvoj utakmici trećeg pretkola Lige prvaka.

DINAMO - FERENCVAROŠ 1:1: /

Mađari u drugom poluvremenu šokirali plave i čitav Maksimir; konačna odluka pada u Budimpešti

Najvrijedniji igrač Modrih Dani Olmo je atomski počeo utakmicu i već je na početku doveo je hrvatskog prvaka u prednost.

Dani Olmo

Oršić i Ademi su kombinirali na sredini terena, Arijan je dodao Olmu, a onda je krenuo šou Španjolca. Prvo je, trenutno jedan od najboljih mladiš nogometaša Europe koji čeka rekordni izlazni transfer za Dinamo, zaobišao prvo jednog igrača, drugome poslao kroz noge, a onda lijepo pospremio loptu na drugu stativu.

Na meti velikana

Zvijezda Dinama našla se pod povećalom velikana nakon što je briljirao na nedavnom Europskom prvenstvu do 21 godine. Trenutačno je u kadru Nenada Bjelice. U petak navečer zabio je vodeći gol protiv Gorice, a par dana ranije u svom prvom nastupu za Modre ove sezone upisao je asistenciju i pogodak protiv Saburtala u drugom pretkolu Lige prvaka.

Sada je ponovno zabio i dodatno se približio odlasku iz Maksimira u redove nekog od europskih velikana. Gotovo je sigurno da će njegov transfer biti najveći u povijesti Dinama, a pretpostavlja se da će iznositi između 30 i 40 milijuna eura.