VIDEO, NEVJEROJATAN PROMAŠAJ U STILU ILIJE SIVONJIĆA: / Očajnim pokušajem spriječio gol svoje momčadi

AEK se nalazi na drugom mjestu prvenstvene ljestvice sa dva boda manje od vodećeg PAOK-a

13.2.2018.
7:30
Screenshot

AEK našeg Marka Livaje je na svom terenu u nedjelju ugostio Asteras iz Tripolija i pobijedio 1-0 golom Christodoulopoulosa u 61. minuti. Ali, domaćini su mogli slaviti i uvjerljivije ili barem imati ranije vodstvo.

Naime, u 12. minuti utakmice jedan bočni igrač nabacio je loptu u kazneni prostor Asterasa. Igrač gostujuće momčadi mijenja smjer lopte u želji da ju izbije i tako vara i svog vratara. Lopta sigurno ide prema golu, a onda natrčava napadač AEK-a, Argentinac Araujo i u želji da zakuca loptu u mrežu pogađa prečku i spriječava siguran gol svoje momčadi.

Nakon ovog promašaja ostao je sjediti neko vrijeme u mreži Asterasovog gola kako bi došao sebi, ali vratio se u igru, a u 89. minuti je uspio i zaraditi žuti karton. AEK se nalazi na drugom mjestu prvenstvene ljestvice sa dva boda manje od vodećeg PAOK-a.