ISLANĐANI POČELI S PRIPREMAMA ZA SP: / Indonezija u dvije utakmice primila čak 10 golova

Island otvara World Cup u Rusiji 16. lipnja u Moskvi protiv Argentine

14.1.2018.
18:28

Nogometna reprezentacija Islanda, posljednji suparnik Hrvatske u skupini na svjetskom prvenstvu, porazila je u prijateljskom susretu u Jakarti reprezentaciju Indonezije 4-1 uz tri gola napadača PSV Eindhovena Alberta Gudmundssona.

U susretu igranom pred 36,000 gledatelja Indonezija je povela u 29. minuti golom Armaiyna. Do konca poluvremena izjednačio je Albert Gudmundsson. Samarson je u 59. minuti zabio za 2-1, a Gudmundsson je do kraja dvoboja još dva puta tresao suparničku mrežu, u 66. iz kaznenog udarca te u 72. minuti.

Bila je to druga prijateljska utakmica ove dvije reprezentacije nakon što je Island prije tri dana bio još uvjerljiviji pobijedivši 6-0.

Island otvara World Cup u Rusiji 16. lipnja u Moskvi protiv Argentine, u 2. kolu će 22. lipnja igrati protiv Nigerije u Vologogradu, a s Hrvatskom igra posljednju utakmicu u skupini, 26. lipnja u Rostovu.