VIDEO, HAJDUK STIGAO DO PRVE POBJEDE U NOVOJ GODINI: / Mladi Kovačević zabio dva gola u dvije minute

Trener Kopić potpuno je promjenio postave za prvo i drugo poluvrijeme pa su tako priliku dobila 22 igrača

14.1.2018.
17:52
PIXSELL

Hajduk je upisao prvu pobjedu u 2018. godini. U prijateljskom susretu protiv trećeligaša Varteksa igrači trenera Željka Kopića bili su uvjerljivi te su slavili sa 5-0.

Golove za Hajduk redom su zabijali Ismajili, Said i Almeida, a glavna zvijezda utakmice bio je mladi Franko Kovačević koji je u 47. i 49. minuti zabio dva gola.

Kopić je u početni sastav uvrstio vratara Leticu, a osim njega u momčadi su bili Juranović, Borja Lopez, Ismajli, Tudor, Radošević, Hamza, Kožulj, Said, Almeida i Ohandza. U drugom dijelu na teren je istrčala sasvim druga postava (Stipica, Šehić, Bosančić, Savvas, Bradarić, Jurić, T. Bašić, Nejašmić, Šego, Delić, Kovačević), ali gosti iz Varaždina nisu mogli parirati prvoligašu.