Pravilnik o upotrebi kolačića

DRAMA U STOCKHOLMU

[VIDEO] DVIJE KLJUČNE OBRANE MATEJA AŠANINA: Červar mu samo zbog ovoga mora podići spomenik

Hrvatska rukometna reprezentacija u petak igra izuzetno dramatičnu utakmicu protiv Norveđške na Europskom prvenstvu

U odlučujućim tenucima polufinalne utakmice između Hrvatske i Norveške, malo više od dvije minute prije kraja drugi vratar Kauboja Matej Ašanin istaknuo se bravuroznim potezom kada je obranio sedmerac Magnusu Jondalu pri rezultatu 22:22 i tim potezom spriječio Norvežane da stvore prednost u samoj završnici.

Ašanin je bio prve ime utakmice u završnici u redovima Kauboja jer je 26-godšnjak iz Zagreba  minutu ranije obranio još jedan sedmerac, taj put Sanderu Sagosenu.