VIDEO, ČOP JE HEROJ STANDARDA: / Gubili su, imali igrača manje, a onda se ukazao Duje

Standard se s nova tri boda približio vrhu ljestvice

11.2.2018.
21:23
Screenshot

Nevjerojatnu utakmicu mogli su vidjeti gledatelji u belgijskom Liegeu gdje je Standard na svom terenu pobijedio Mouscron sa 4-3 nakon velikog preokreta s igračem manje, a gol odluke zabio je hrvatski napadač Duje Čop.

Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 1-1, a u nastavku su domaćini poveli golom Pocognolija kojem je asistirao Čop. Ali, tada je Mouscron proigrao i zabio dva gola te poveo sa 3-2, a kada je Luyindama u 73. minuti dobio drugi žuti karton, odnosno crveni, malo tko je vjerovao u preokret.

Ali igrači Standarda nisu se predavali, prvo je Carcela-Gonzalez u 87. minuti zabio za 3-3, a veliko slavlje domaćim navijačima donio je naš Duje Čop koji je zabio gol za 4-3 i veliko slavlje na tribinama.

Do kraja utakmice rezultat se nije mijenjao i Standard se s nova tri boda približio vrhu.