VELIKA POBJEDA NOGOMETAŠA SCHALKEA: / Svladali Borussiju i izjednačili se s Bayernom

Preostale utakmice 18. kola igraju se u subotu i nedjelju

17.1.2020.
22:29
INA FASSBENDER / AFP / Profimedia

Nogometaši Schalkea pobijedili su Borussiju Moenchengladbach sa 2-0 (0-0) u prvoj utakmici drugog dijela njemačkog prvenstva, odigranoj u petak na Schalke Areni u Gelsenkirchenu.

Vodeći pogodak za Schalke postigao je Suat Serdar u 48. minuti, a deset minuta poslije za 2-0 pogodio je Austrijanac Michael Gregoritsch, koji je asistirao kod prvog gola.

Salzburg na čelu

Schalke se pobjedom privremeno probio na četvrto mjesto sa 33 boda, koliko ima i trećeplasirani Bayern uz utakmicu manje. Vodeći RB Salzburg ima 37 bodova, a Borussia Moenchengladbach je ostala na 35.

Šest od preostalih osam utakmica 18. kola na rasporedu je u subotu, još dvije u nedjelju.