MREŽE SU SE TRESLE NA SVE STRANE: / 'Šestica' Arsenala, Bešiktaš šokirao Napoli

22:43

Özilu je to prvi hat-trick u karijeri.

BARCELONA PREGAZILA MANCHESTER CITY! /

Lionel Messi imao je svoj privatni šou na Camp Nou

Lijepu obljetnicu ostvario je trener Arsenala, bila je to 100. pobjeda u Europi za Arsenea Wengera na klupi "topnika".

Bayern je s 4:1 nadigrao PSV, posao je započeo Thomas Müller u 13., a zaključio Arjen Robben u 84. minuti.

Veliku večer imao je PSG protiv Basela. Parižani su slavili s 3:0, golove zabili Di Maria, Lucas i Cavani, u 3. minuti sudačke nadoknade iz penala. Na posljednjih 12 utakmica, Urugvajac je zabio 16 golova, u strašnoj je formi.

Turski Bešiktaš iznenadio Napoli

Bešiktaš je šokirao Napoli na San Paolu, slavio 3:2. Gosti su vodili 1:0 pa 2:1, na kraju odnijeli sva tri boda. Pobjednički gol zabio je Aboubakar u 86. minuti. Bio je to njegov drugi gol na utakmici nakon što je bio precizan i u 38. minuti. Mrežu domaćina načeo je Correia u 12. minuti. U 30. je izjednačio Mertens, u 69. s bijele točke za Napoli zabio Gabbiadini, ali je Insigne u 50. promašio jedanaesterac.

Marko Rog i Ivan Strinić nisu konkurirali za nastup u momčadi Napolija koji je ostao na vrhu skupine sa šest bodova. Besiktas je sada drugi s pet, Benfica treća s četiri, a Dinamo posljednji s jednim bodom.

Domagoj Vida igrao je svih 90 minuta za Dinamo iz Kijeva koji je izgubio na svom terenu od Benfice sa 0-2 (0-1) u susretu skupine B. Golove za portugalskog velikana postigli su Salvio (9-11m) i Cervi (55).

Vrsaljko na klupi

Šime Vrsaljko je novu pobjedu madridskog Atletica, koji je s minimalnih 1-0 (0-0) kao gost svladao Rostov, odgledao s klupe za pričuve. Strijelac gola vrijednog tri boda bio je Carrasco (62).

Atletico je ostao na vrhu skupine D, stopostotan s devet bodova, tri više od drugog Bayerna koji je lagano na svom terenu nadigrao PSV Eindhoven sa 4-1 (2-1), dok su PSV i Rostov na dnu sa po jednim bodom.