VATRENI NIKAD NISU PRIMILI TAKO BRZO: / Luts posramio Kalinića i zabio najbrži gol protiv Hrvatske u povijesti

Estonski igrač Siim Luts zabio je najbrži pogodak Hrvastkoj u povijesti.

28.3.2017.
19:38
Screenshot: Daily motion

Tako je Čačićeva taktika s trojicom igrača u obrani pala u vodu za manje od minute. Domaći ofenzivac nije shvaćen ozbiljno kad je krenuo prema naprijed s loptom. Marko Lešković ga je podcijenio, Matej Mitrović je ostao daleko, a Luts je kroz noge zabio Lovri Kaliniću za 1-0. Ovo je Lutsu tek drugi pogodak za Estonijju u 29 odigranih susreta.

DEBAKL U TALLINNU: /

Estonski 'amateri' osramotili Vatrene, Marko Pjaca iznesen s terena s bolnom grimasom na licu

Dosadašnji rekorder bio je Makedonac Ćirić

Dosadašnji rekord držao je Makedonac Saša Ćirić, koji je u kvalifikacijskoj utakmici za Euro 2000. u dvoboju protiv Hrvatske zabio u drugoj minuti.

Bilo je to u listopadu 1998. godine, a Hrvatska je na kraju uspjela pobijediti s 3:2, dva gola zabio je Zvonimir Boban, jedan Davor Šuker.