VATRENI JE KRIV ZA GOL I KAD JE CIJELU UTAKMICU NA KLUPI: / 'To je očito Lovren njegovom tijelu'

Hrvatski reprezentativac rijetko dobiva priliku ove sezone

3.10.2019.
11:23
Screenshot

Aktualni europski prvak Liverpool i RB Salzburg odigrali su sjajnu utakmicu na Anfieldu, a na koncu su Redsi slavili sa 4-3. Domaćin je vodio sa 3-0, austrijski prvak je uspio izjednačiti. Ipak, bodovi su ostali u Liverpoolu.

Domaćin je već nakon 36 minuta vodio sa 3-0 golovima Manea (9), Robertsona (25) i Salaha (36). Hee-Chan je u 39. smanjio, a u nastavku susreta Minamino (56) i Haaland (60) su šokirali Anfield. No, radost gostiju nije dugo trajala i Salah je u 67. minuti vratio europskog prvaka u vodstvo. Iako Dejan Lovren nije nastupio za Redse nakon pogotka Hee-Chana navijači su se na društvenim mrežama našalili na njegov računa. Naime, korejski napadač odličnim je driblingom izvrtio Nizozemca Van Dijka što je izazvalo reakciju fanova.