UTAKMICA ZA PAMĆENJE NA ANFIELDU: / Liverpool i Arsenal zabili deset golova, Redsi se spasili u 94. minuti, pobjednika odlučili penali

Nogometaši Liverpoola i Arsenala odigrali su ludu utakmicu u osmini finala Carabao Cupa

30.10.2019.
22:01

Nogometaši Liverpoola i Arsenala odigrali su utakmicu za pamćenje u sklopu osmine finala Carabao Cupa. Redsi su na kraju slavili nakon penala (5-49 dok je regularni dio završio 5-5. Topnici su bili nadomak pobjede, ali je Origi u četvrtoj minuti sudačke nadoknade zabio za izjednačenje.

RASHFORD DALEKOMETNIM PROJEKTILOM UTIŠAO STAMFORD BRIDGE: /

Pogledajte gol o kojem će se danima pričati

Odmah nakon regularnog dijela išli su penali. Tragičar je bio Ceballos, koji je promašio u četvrtoj seriji.

Dvostruki strijelac za goste bio je Martinelli (26', 36'), a po jedan su dodali Torreira (19'), Maitland-Niles (54') i Willock (70').

Za domaćine su zabijali Mustafi (autogol 6'), Milner (penal 43'), Oxlade-Chambrlaine (58') i Origi (62', 94').

Oba trenera odlučila su za ovaj susret odmarati najbolje igrače tako da na travnjaku nije bilo Salaha, Manea, Van Dijka, odnosno Aubameyanga, Pepea i Lacazettea. Dejan Lovren također nije nastupio.

UŽIVO

Liverpool - Arsenal 5-5 (5-4)

Kraj - odluka o pobjedniku past će nakon penala.

90+4' GOOL Origi je donio izjednačenje domaćinu.

90' Redsi su drugi put u zadnjih 66 godina primili na Anfieldu pet golova. Posljednji put to im se dogodilo prije gotovo 13 godina.

76' Ovo polagano postaje tradicija kada se ova dva kluba nađu u Kupu.