MAMIĆ I DRUGU UTAKMICU NA KLUPI DINAMA OSTAO BEZ POBJEDE: / Očajni Modri opasno visjeli, Istra tri puta tresla okvir gola

Dinamo je u posljednjih šest kola ostvario samo jednu pobjedu

18.7.2020.
22:46
Srecko Niketic/PIXSELL

U susretu 35. kola Prve HNL Istra 1961 i Dinamo su u Puli igrali 0-0. Od ranije je poznato kako je Dinamo osvojio naslov prvaka, dok će Istra 1961 igrati kvalifikacije za ostanak u društvu najboljih protiv drugoplasiranog sastava druge lige Orijenta, pa dvoboj u Puli nije imao veliki značaj.

Trener Dinama ZoranMamić na teren je poslao kombinirani sastav što je domaćin umalo iskoristio za rijetku pobjedu. Ipak, sreća nije bila na strani Istre 1961 koja je tri puta pogađala okvir gola. U prvom poluvremenu gredu je zatresao Ivančić udarcem sa 20-ak metara u 20. minuti, dok su u nastavku pokušaje Sergija u 62. minuti i Guzine u 66. zaustavljale vratnica pa greda.

18.07.2020., Pula - Hrvatski Telekom Prva liga, 35. kolo, NK Istra 1961 - GNK Dinamo Zagreb. Photo: Srecko Niketic/PIXSELL

Dinamo koji je u posljednjih šest kola ostvario samo jednu pobjedu i dalje ima veliku prednost na čelu ljestvice sa 78 bodova, 16 više od drugog Osijeka koji je ranije u subotu izgubio na gostovanju kod Varaždina, odnosno 17 više od treće Lokomotive koja će u nedjelju ugostiti Goricu.

Istra 1961 je deveta sa 25 bodova, 11 manje od osmog Varaždina, a osam više od posljednjeg Intera iz Zaprešića koji će sljedeće sezone igrati u drugoj ligi.

UŽIVO

Istra - Dinamo 0:0

ISTRA 1961: Čondrić - Grujević, Tomašević, Bosančić, Gonzalez - Galilea, Lončar, Ivančić - Gržan, Delić, Maganjić

DINAMO: Zagorac - Stojanović, Theophile, Šutalo, Daničić - Moro - Ademi, Majer, Ivanušec, Oršić - Ćuže

Tablice omogućuje SofaScore LiveScore

85' Oršić je iz velike udaljenosti tukao preko gola.

66' Guzina je sada još jednom zatresao vratnicu Dinama nakon udarca s vrha 16-erca.

63' Još se jednom zatresla vratnica Zagorca.

46' Nastavila se utakmica.

Drugo poluvrijeme

Kraj prvog poluvremena

1' Počela je utakmica.