UTRKA ZA PRVAKA SE NASTAVLJA: / Atletico je napravio svoje, nije kiksao protiv Čopove Malage

Momčad madridskog Reala tek je nešto više od dva sata bila na vrhu Primere nakon preokreta i pobjede protiv Rayo Vallecana (3:2).

23.4.2016.
20:06

Pobjeda 1:0, uz pogodak Angela Corree u 62. minuti bila je dovoljna da momčad Diega Simeonea preskoči Real i s 82 boda, jednim više od "los blancosa", zasjedne na vrh. Barem dok Barcelona ne odigra utakmicu protiv Sportinga iz Gijona. Katalonci bi se pobjedom bodovno izjendačili s Atleticom.

Correa se na dodavanje Filipea Luisa lijepo driblingom probio s lijeve strane prema sredini, tukao s ruba šesnaesterca i svladao vratara Ochou.

Za Malagu je do 77. minute igrao hrvatski napadač Duje Čop, a zamijenio ga je Roque Santa Cruz.