UKRAJINAC UŠAO UMJESTO PAŠALIĆA I ZAPOČEO ATALANTIN VELIKI PREOKRET: / U zadnjem kolu čeka nas ludnica

Na prvom mjestu je prvak Juventus sa 83 bod

28.7.2020.
21:40
Marco Bertorello / AFP / Profimedia

U prvom susretu 37. kola talijanskog nogometnog prvenstva Atalanta je na gostovanju pobijedila Parmu sa 2-1 vrativši se na drugo mjesto Serie A.

Domaćin je poveo u 43. minuti golom DejanaKuluševskog, no Atalanta je u nastavku susreta okrenula rezultat. U 70. minuti je izjednačio RuslanMalinovski (ušao umjesto Pašalića), da bi šest minuta prije kraja AlejandroGomez zabio za pobjedu momčadi iz Bergama.

Bila je to Atalantina čak 17. utakmica u nizu u prvenstvu bez poraza, dok je Parma upisala sedmi poraz u zadnjih 10 susreta.

Mario Pašalić i Boško Šutalo su za Atalantu igrali prvo poluvrijeme.

Atalanta se ovom pobjedom barem privremeno vratila na drugo mjesto sa 78 bodova, dva više od Intera kojeg večeras očekuje derbi protiv Napolija. U zadnjem ove subote Atalanta i Inter odigrat će derbi za drugo mjesto.

Na prvom mjestu je prvak Juventus sa 83 boda, dok je Parma ostala na devetom mjestu sa 46 bodova.