TRENER ATALANTE BIJESAN NAKON UTAKMICE PROTIV JUVENTUSA: / 'Pa što da napravimo, odsječemo igračima ruke?!'

Gasperini je jako ljut kako se interpretira to pravilo u talijanskom nogometu

12.7.2020.
11:21

U derbiju 32. kola Serie A u Torinu su Juventus i Atalanta odigrali 2-2, a torinski klub je od poraza spasio Cristiano Ronaldo golom iz penala u zadnjoj minuti.

REMI JUVENTUSA I ATALANTE U DERBIJU 32. KOLA U KOJEM SU PALA 4 GOLA: /

Nikola Kalinić zabio za svoju Romu u pobjedi nad Brescijom

Juve je napravio veliki korak ka naslovu jer sada ima osam bodova više od drugoplasiranoga Lazija, koji je kiksao u subotu. Atalanta je dvaput vodila preko Zapate (16) i Malinovskog (80), ali je Ronaldo s dva gola (55, 90) iz penala spriječio poraz.

Isti razlog za dva penala

Oba jedanaesterca za Juve dosuđena su nakon što je lopta pogodila igrače Atalante u ruke, iako je oni nisu namjerno dirali na taj način.

Trener Atalante Gian Piero Gasperini nije bio zadovoljan nakon utakmice.

"Takva su pravila, a ona su izned svega, barem u Italiji. Pa što možemo napraviti, odsjeći igračima ruke? To je ludost i interpretacija tog pravila u Italiji nije ista kao svugdje u svijetu", rekao je Gasperini nakon utakmice.

Te jedanaesterce pogledajte OVDJE i OVDJE.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić je ušao u igru u 58. minuti za Atalantu, koja je treća s 67 bodova, bodom manje od Lazija i devet od vodećeg Juventusa.