Pravilnik o upotrebi kolačića

POSLALI IM PORUKU

TORCIDA SE OBRAČUNALA S IGRAČIMA I BURIĆEM: Navijači sipali uvrede na njihov račun, pogledajte scenu s kraja utakmice

Nisu imali razloga za zadovoljstvo nakon ispadanja iz Kupa

U derbiju osmine finala Gorica je na svom travnjaku pobijedila Hajduk sa 2-1 i po prvi put u svojoj povijesti stigla do četvrtfinala Kupa, dok je Hajduk tek treći put ispao već u osmini finala. Posljednji put Splićanima se to dogodilo prije devet godina kada ih je kao branitelje naslova srušila Istra na Poljudu pod vodstvom Zorana Vulića, a iz osmine finala ispadali su i 1995. godine kada ih je šokirala Marsonia.

[ANKETA] SPLIT I DALMACIJA NA NOGAMA: ‘Vrijeme je za korjenite promjene, igramo amaterski s amaterskim trenerom. Ovo je jad i bijeda’

TORCIDA ŽICALA IGRAČA GORICE DA DOĐE U HAJDUK: Napadač im se naklonio, a onda im rekao što stvarno misli o njima

[FOTO] HAJDUK ISPAO, GORIČANI U ČETVRTFINALU NATJECANJA; Svjedočili smo nevjerojatnoj utakmici o kojoj će se još dugo pričati

‘Igrajte pi*kice’

Domaćin je poveo  64. minuti sjajnim golom Kristijana Lovrića iz slobodnog udarca sa 25 metara, a korak bliže pobjedi domaćin je stigao u 85. minuti kada je Joey Suk iz kontre zabio za 2-1. Tračak nade Hajduku je donio Stanko Jurić u 88. minuti, no više od toga nije išlo.

Tijekom susreta navijači Hajduka propisno su izvrijeđali igrače i trenera Damira Burića, kojeg su tražili da napusti klub.

Kako javlja Dalmatinski portal nakon posljednjeg sučeva zvižduka igrači su s distance pozdravili navijače, koji su u završnici susreta vikali ‘igrajte pi*kice’ (VIDEO).