TORCIDA POSLALA OPAKU PORUKU HNS-U: / 'Vrijeme je da zvijeri u kavezu dočekaju smrt...'

U derbiju 17. kola hrvatskog prvenstva nogometaši Hajduka i Osijeka u Splitu su odigrali 1-1 (0-1).

25.11.2017.
20:14
Miranda Cikotic/PIXSELL

Splićani su izbjegli poraz golom Saida u sudačkoj nadoknadi. U 39. minuti Alen Grgić se prošetao rubom kaznenog prostora i uputio ne previše jak udarac koji ipak preko ruku vratara Splićana odsjeda u donjem lijevom kutu.

VRUĆA ATMOSFERA NA POLJUDU! Torcida poslala poruku Kosu i društvu: 'Odgovornost, a ne demagogija'

Blijedu igru pružile su obje momčadi u nastavku. Posebno su time bili iznervirano domaći navijači.

U 81. minuti utakmice Torcida je zapalila baklje, a dio njih je završio na travnjaku. Zbog toga je na kratko prekinuta utakmica.

Nadalje, kao javlja Dalmatinski portal, uslijedilo je skandiranje 'igrajte pi*kice', 'dobit ćete batine' i 'srami se Hajduče' dok se kasnije se čulo skandiranje 'Uprava odlazi'

Također, razvili su i jedan sramotan transparent na kojem je pisalo sljedeće:

'Dugo je već cirkus u jednom gradu, na jednom mjestu. Životinje su divlje i predstava je loša. Vrijeme je da se zastor spusti, karavana ode, a zvijeri u kavezu dočekaju smrt'.

Gore spomenuti izvor tvrdi da je poruka poslana HNS-u jer je u isto vrijeme je krenulo i skandiranje 'HNS pe*eri nogomet ste sje*ali'...

Da naivjači budu malo zadovoljniji pobrinuo se Ahmed Said, koji je u suda��koj nadoknadi nekako uspio pokraj Barišića i Malenice u padu nogom poslati loptu u mrežu.