TOČKA NA I ZA KRAJ KATASTROFALNE SEZONE REAL MADRIDA: / Betis ponizio Kraljevski klub usred Madrida

Sve bitno u drugom poluvremenu

19.5.2019.
14:25

U utakmici posljednjeg kola Španjolskog nogometnog prvenstva Real Madrid je izgubio 2:0 na svojem terenu od Betisa i novim neočekivanim porazom završio ovu sezonu, koja je za Kraljevski klub bila, u najmanju ruku, poprilično razočaravajuća. Kapetan hrvatske reprezentacije Luka Modrić za Real je odigrao cijelu utakmicu.

Nakon posljednje ligaške utakmice Real sezonu završava na trećem mjestu sa 68 bodova, a Betis je deseti s 50 bodova.

U prvom poluvremenu nije bilo golova, a Betis je oba pogotka postigao u drugom dijelu. Za 1:0 pogodio je Loren Moron u 61. minuti, a za konačnih 2:0 zabio je bivši realovac Jese Rodriguez u 75.

Posljednju utakmicu kola, a ujedno i sezone prvenstva, igrat će Eibar i Barcelona od 16.15.