TEŠKI TRENUCI JAMESA RODRIGUEZA: / 'Suigrači su mi rekli da gubimo 2-0, pitao sam ih kada se to dogodilo'

James Rodriguez pretrpio je snažan udarac u glavu u prvom poluvremenu utakmice njegovog Bayerna u gostima kod Monchengladbacha zbog kojeg je dobio i manji potres mozga.

1.12.2017.
7:30
Screenshot

Nakon jednog ispucavanja, Rodriguez je skočio i pokušao glavom zahvatiti loptu, ali sudario se s igračem Borussije Monchengladbach, Tonyjem Jantschkeom te ostao ležati na travnjaku. Ubrzo se pridigao, ali trener Heynckes ga je za svaki slučaj odlučio izvaditi iz igre. Sudar glavama možete vidjeti na videu od 1:40.

No zatim se dogodilo nešto vrlo neobično o čemu je za službenu stranicu Bundeslige progovorio i sam Kolumbijac:

"Srećom, nije ništa ozbiljnije. Istina je da sam na poluvremenu ušao u svlačionicu i pitao suigrače kako stojimo. Odgovorili su mi da gubimo 2-0.Bio sam iznenađen i rekao sam: Stvarno? Kada se to dogodilo. Počeo sam se prisjećati nekih stvari tek nakon 15 minuta, a kasnije su me pregledali liječnici i rekli da se nemam zbog čega brinuti."

Rodriguez je ove sezone stigao u Bayern te je u 13 utakmica zabilježio dva gola i tri asistencije.