TEŠKI PROBLEMI SA ŠPANJOLSKIM SUCIMA: / Ponovno nisu vidjeli loptu iza gol linije u pobjedi Betisa

U posljednjem susretu 16. kola španjolske Primere, Betis je u gostima sa 2-0 slavio protiv Malage

19.12.2017.
11:38
Screenshot

Sergio Leon zabio je za vodstvo Betisa u 24. minuti, a konačan rezultat postavio je Victor Camaras početkom drugog poluvremena (50.). No utakmica je obilježio novi sudački previd.

Igrala se 43. minuta, a Joaquin je izveo slobodan udarac s lijeve strane kaznenog prostora. I dok su svi očekivali ubačaj, Joaquin je zavrnuo loptu prema golu, a vratar Jimenez uspio je reagirati i obraniti taj udarac. Ali sudeći prema usporenim snimkama, ta je reakcija stigla prekasno jer lopta je, čini se, prešla crtu prije no što ju je on odbio u stativu.

Ali ruku na srce, od svih sličnih sudačkih previda, ovaj je najmanje očit pa stoga i ne treba zamjerati sucu Rojasu previše. Betis je pobjedom skočio na osmo mjesto prvenstvene ljestvice, dok je Malaga 19. odnosno predzadnja s 11 bodova.