SJAJNI MARIN ČILIĆ U OSMINI FINALA JAKOG MASTERSA U MIAMIJU: / Pomeo 19- godišnjeg Talijana za 76 minuta

Čilić u osmini finala

29.3.2021.
18:53

Marin Čilić se plasirao danas u osminu finala ATP Masters turnira u Miamiju pobjedom nad Talijanom Lorenzom Musettijem s 6:3, 6:4 nakon 76 minuta igre.

ČILIĆ IZBORIO TREĆE KOLO ATP-A U MIAMIJU: /

Hrvatski tenisač maestralnim preokretom izbacio 20. igrača na svijetu

Ćilić je bio dominantan protiv 19-godišnjeg Musetija, koji je 94. na ATP ljestvici.

Raspoloženi Marin

Marin je prvi set dobio zahvaljujući "breaku" kod 3:2, a i u drugom setu mu je bilo dovoljno jedno oduzimanje protivnikova servisa - bilo je to kod 4:4. Međugorac je bio vrlo raspoložen za igru, imao je 9 aseva i samo 51 posto uspješnosti prvoga servisa, dok je spasio obje "break" lopte. Bio je ovo njihov prvi međuosobni dvoboj.

Čeka boljeg iz ogleda Rubljov - Fuscovisca

U osmini finala Čilić čeka boljega iz dvoboja četvrtoga nositelja Rusa Andreja Rubljova i Mađara Martina Fuscovisca.

U Miamiju Čilić nikad nije imao posebno dobre rezultate, a najdalje je stigao 2013. godine - do četvrtfinala.