PETRA MARIĆ PROŠLA U DRUGO KOLO: / U dva seta pregazila Tajvanku Su-Wei Hsieh

18.2.2020.
18:57

Hrvatska tenisačica Petra Martić plasirala se u drugo kolo WTA turnira u Dubaiju nakon što je u utorak pobijedila Tajvanku Su-Wei Hsieh (WTA - 40) sa 6-4, 6-3 poslije sat i 32 minute igre.

U prvom setu obje tenisačice su često bile suočene sa gubitkom servisa, ali Petra Martić je bolje iskoristila svoje prilike. Posebno je bilo zanimljivo u desetom gemu kada je hrvatska tenisačica servirala za set. Uspjela je spasiti četiri break-lopte, ali i njena suparnica je bila žilava, te je četiri puta spasila set-lopte. Ipak, Martić je petu šansu uspjela realizirati.

Slijedi Čehinja

Na početku drugog seta Tajvanka se je bolje snašla, prva je došla do breaka i vodstva 2-0. Martić se je brzo pribrala i dobija pet gemova zaredom. Kod vodstva 5-2 servirala je za meč, ali se je Su-Wei Hsieh izvukla. No, samo zakratko, jer je već u sljedećem gemu Martić okončala meč u svoju korist.

U sljedećem kolu Martić ide na Čehinju Barboru Strycovu (WTA - 35), protiv koje vodi 3-1 u pobjedama.