NOVI PORAZ KAD GA SE NAJMANJE OČEKIVALO: / Ćorića u Marseilleu zaustavio igrač s pozivnicom

Najveća hrvatska teniska nada nije uspjela doći do pobjede

21.2.2019.
17:19

Hrvatski tenisač Borna Ćorić nije se plasirao u četvrtfinale ATP turnira u Marseilleu, njega je u susretu 2. kola svladao Francuz Ugo Humbert sa 6-3, 6-3 za sat i 20 minuta. Ćorić je tako izgubio u svom prvom nastupu u Marseilleu jer je s obzirom da je bio postavljen za drugog nositelja bio slobodna u 1. kolu.

Porazio ga igrač s pozivnicom

Protiv 20-godišnjeg Francuza, koji je u glavni turnir ušao s pozivnicom organizatora, 22-godišnji Zagrepčanin nije uspio iskoristiti niti jednu od dvije "break-lopte" koje je izborio, po jednu u prvom i drugom setu, dok je Humbert uspio iskoristiti tri od osam prilika za oduzimanje suparnikova servisa.

Prvi je put Humbert oduzeo servis Ćoriću u četvrtoj igri prvog seta, dok je mladi Francuz u drugoj dionici igre ostvario dva "breaka", prvog u trećoj, a drugog u devetoj igri. Bez obzira na poraz, očekivanja koja navijači imaju od Ćorića u ovoj sezoni su itekako velika.