KRAJ VELIKE DOMINACIJE? / Đoković u ozbiljnoj opasnosti, zahuktali Murray mu je sve bliže!

Drugi tenisač svijeta Andy Murray bez većih je poteškoća izborio plasman u finale ATP turnira iz Masters 1000 serije u Šangaju.

15.10.2016.
16:55

Murray je u polufinalu svladao francuskog prestavnika Gillesa Simona sa 6-4, 6-3 u meču koji je trajao jedan sat i 43 minute. Bio je to 17. međusobni dvoboj ovih tenisača i već 15. pobjeda Škota.

NOLE VAN KONTROLE: /

Srpski tenisač kidao majicu i razbio reket u neočekivanom porazu

Smanjeni zaostatak

Murray će u finalu imati neočekivanog suparnika budući da je u ranijem dvoboju Španjolac Roberto Bautista Agut svladao prvog igrača svijeta Novaka Đokovića sa 6-4, 6-4. S obzirom da prošle godine nije igrao finale, Britanac će sigurno dodatno smanjiti zaostatak za Srbinom na ATP ljestvici, a u slučaju da osvoji naslov, na posljednja će dva turnira moći loviti i prvo mjesto.

Posljednji Masters 1000 turnir sezone igra se u Parizu od 31. listopada do 6. studenog, a nakon toga je na rasporedu i ATP Finals u Londonu, od 13. do 20. studenog.